Kahramanmaraş Turna Bakır

Nesilden nesile aktarılan el sanatını seri üretime dönüştürerek gün geçtikçe yükselme hedefiyle çalışan Turna Bakır, Müşteri Memnuniyetini en üst seviye tutmaktadır.

Turna Bakır Endüstriyel Mutfak Eşyaları San. ve Tic. Ltd. Şti

Biz Kimiz ?

Ata mesleği kalaycılık olan Turna Bakır , 2011 yılında, Kahraman Maraş’ta Türkiye’ nin üçüncü büyük tarihi kapalı çarşısında satışa başladı. Yılların verdiği tecrübe ile merkezi İstanbul’ da olan toptan satış mağazasını kurdu. Şuanda, başta Türkiye olmak üzere tüm dünya geneline hizmet vermekte olan Turna Bakır, el sanatını seri üretime dönüştürerek gün geçtikçe yükselme hedefiyle çalışmaktadır ve nesilden nesile aktarılan el sanatını ülkemizi tanıtarak geliştirmeye devam etmektedir.

1500 Farklı Ürün Çeşitliliği

Turna Bakır, hediyelik bakır eşya, özel tasarım ve mutfak gereçlerinin yanında, özel üretim Horeca ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Üretimde 1500 farklı ürün çeşitliliği barındırmaktadır. Zarif bir stile sahip olan ürün grupları el ustalığı ile üretilmektedir.

El İşçiliği Ürünler

Profesyonel çalışanları, Türk tarihi dokusunu yansıtan el işçiliğini; otellerde, restoranlarda ve kafeteryaların endüstriyel mutfaklarında kullanılan özel tasarım ürünlerinde, ve aynı zamanda dekoratif ve endüstriyel ürünlerinin imalatında kullanmaktadır.

Üretimde bakır pişirme grubu, mutfak eşyaları ve süs eşyaları odaklı imalat yapılmaktadır.
İmalat sürecinde geleneksel,eski türk teknikleri kullanılmakta, bağlantı noktalarında pirinç, şekil vermede pres ya da çekiç nihai olarak da el işçiliği ile kalaylama gibi metodlar ile ürünler hazırlanmaktadır.
Eski metodlar ile üretilen ve deneyimli ustaların sanatıyla süslediği bu ürünler, ürünlerimizi alanında eşsiz kılmaktadır.

Genellikle bakır ürünlerde gıda ile tepkimeye girmeyen iç kalay kaplaması bulunur.
Kalay, hijyenik,inert, tatsız ve kokusuz bir materyaldir.
Yiyecekler, aromaları değişmeden gerçek lezzetini korur.
El ile kalay kaplama yapılarak daha kalın bir kalay tabakası elde edilir.
Bu sayede ürün daha uzun süre dayanır.

Bakır, tartışmasız olarak, pişirme için en uygun metaldir.
Ürünlerimizde yüksek kalitede bakır levha ve kalay kullanılır.
Sap ve kulplar, dökme pirinç,ahşap ya da bakalit ile imal edilir.
Bakır ürünler, ısı dağıtımını düzenler ve en iyi pişirme performansı sağlar.

Kalay kaplaması aşınmış, zarar görmüş, incelmiş bir ürünün kalay kaplaması yenilenerek sonsuza dek kullanım sağlanır.
Bakır parıltısı ve canlılığı, onu özel ve emsalsiz yapar.
Tasarım ve uygulamalarımızda maksimum kalite ve dayanıklılık sağlanır.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

Haftanın 7 günü 08:00 – 19:00 işyerimize gelebilir ,telefon açabilir ,dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca mail adresimizden veya websitemizdeki iletişim formu üzerinden haftanın 7 günü saat gözetmeksizin bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ürün kalitemizden ödün vermiyoruz. Ürünlerimizin tamamı %100 usta ellerden ,el emeğiyle üretilmiş olup ömür boyu kullanımınıza sunulacak kalitede satışa sunulmaktadırlar.

İşyerimize geldiğiniz taktirde yüzlerce ürünü yerinde görüp beğenme imkanı bulabileceksiniz. Güleryüzlü personellerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Önceliğimiz önceliğinizdir sloganından yola çıktık ve sayenizde bugünlere kadar geldik. Müşteri memnuniyeti ilk misyonumuzdur.

error: İçerikleri izinsiz kullanamazsınız
WhatsApp chat